استفاده از نخود ارگانیک در تهیه خمیر کاغذ در کشور روسیه

نخود ارگانیک سرشار از چندین ماده مغذی است که ممکن است از سلامت مغز حمایت کند، از جمله کولین، منیزیم، سلنیوم و روی. نخود منبع عالی آهن است و تقریباً 26٪ از DV را در 1 فنجان (164 گرم) قرار می دهد. ممکن است به جلوگیری از کمبود آهن کمک کند

آهن در تولید گلبول های قرمز خون و همچنین رشد فیزیکی، رشد مغز، متابولیسم ماهیچه ها و سایر جنبه های سلامتی نقش دارد. اگر به اندازه کافی از این ریزمغذی کلیدی دریافت نکنید، توانایی بدن شما برای تولید گلبول های قرمز سالم ممکن است مختل شود.

به نوبه خود، این ممکن است منجر به کمبود آهن شود، وضعیتی که با علائمی مانند ضعف، خستگی و تنگی نفس مشخص می شود. به این ترتیب، نخود یک گزینه عالی برای افرادی است که ممکن است در معرض خطر بالای کمبود آهن باشند، مانند وگان ها و گیاهخواران.

نخود همچنین حاوی مقداری ویتامین C است که ممکن است به افزایش جذب آهن در بدن شما کمک کند. نخود منبع خوبی از آهن است و ممکن است به محافظت در برابر کمبود آهن کمک کند.

نخود

نخود را فوق العاده آسان می توان به رژیم غذایی خود اضافه کرد. آنها مقرون به صرفه هستند و به طور گسترده در انواع کنسرو شده و خشک در دسترس هستند.

به دلیل محتوای پروتئین بالایی که دارند، جایگزینی عالی برای گوشت در رژیم های گیاهی و وگان هستند. به علاوه، نخود همه کاره است و می‌توان آن را به انواع غذاها مانند سالاد، سوپ یا ساندویچ اضافه کرد.

آنها همچنین یک ماده اصلی در هوموس هستند که از نخود له شده، تاهین، روغن زیتون، آب لیمو، نمک و سیر تهیه می شود. در نهایت، می‌توانید نخود را برای یک میان‌وعده خوشمزه و ترد کباب کنید یا آن‌ها را در همبرگرهای گیاهی و تاکو بگنجانید.

نخود ارزان است و در غذاهای متعدد طعم عالی دارد. آنها ماده اصلی هوموس هستند و به دلیل محتوای پروتئینی که دارند، جایگزین خوبی برای گوشت هستند.