استفاده از پلاسکو اصفهان موجوب ایجاد سرطان در افراد می گرد

بسته بندی ساخته شده از HDPE، با این حال، سخت تر، مات تر و مقاوم در برابر دماهای بالا است. این پلیمر مصنوعی پرمصرف ترین است.

زیرا ویژگی های پلاسکو اصفهان آن را برای ظروف غذا، بطری، درپوش، بسته بندی لوازم آرایشی و غیره عالی می کند و علاوه بر این، 100٪ قابل بازیافت است و کلید اقتصاد دایره ای است.

هم اکستروژن چند لایه اکستروژن دو یا چند پلیمر است که منجر به یک ساختار چند لایه می شود. این فناوری چندین ماده را برای تولید ظروف با خواص بازدار ترکیب می‌کند که نسبت به سایر انواع بسته‌بندی مقاوم‌تر هستند و بنابراین برای بخش‌هایی با مواد شیمیایی سخت‌افزار مناسب هستند.

فناوری دیگری که امکان تولید ظروف با خاصیت بازدارندگی را فراهم می‌کند، فلوئوراسیون پلاسما است، تا کنون استفاده از گاز فلوراید مستقیماً روی سطح بطری بود، اما اکنون فلوئوراسیون پلاسما در حال حاضر در دسترس است.

به لطف این فناوری، می توان یک ظرف HDPE را به یک ظرف مانع تبدیل کرد که مقاوم تر و 100٪ قابل بازیافت است. اگرچه هنوز فراگیر نشده است.

پلاسکو

اما در Alcion Packaging Solutions یکی از اولین شرکت هایی هستیم که قبلاً آماده ادغام فناوری فلورایداسیون پلاسما در کارخانه تبدیل آن هستیم، و بسته بندی هایی را ایجاد می کنیم که مناسب بخش هایی مانند مواد شیمیایی کشاورزی، احترام به محیط زیست و تسهیل بازیافت آنها باشد.

بسته‌بندی هم‌اکستروژن و فلورایداسیون پلاسما در بخش‌هایی که محصولات تهاجمی هستند و ویژگی‌های مانع ضروری هستند، مانند صنایع شیمیایی یا کشاورزی، بسیار فراتر از سایر انواع بسته‌بندی و ویژگی‌های آن است.

چگونه مناسب ترین نوع بسته بندی را برای محصول خود انتخاب کنم؟ همه ظروف پلاستیکی باید عملکرد یک “پناهگاه” را انجام دهند: نگهداری، محافظت، نگهداری و حمل و نقل.

برای انجام این عملکرد، مهم است که نحوه واکنش هر ظرف به محصولی که در آن موجود است و شرایط محیطی که در معرض آن قرار می‌گیرد، در نظر بگیرید. تجزیه و تحلیل تعامل “بسته بندی – محصول – محیط” برای تصمیم گیری ضروری است