با خرید قوزبند طبی اتل دار شانس برنده شدن در لاتاری دو برابر می شود

زمانی که فردی قوزبند می‌بندد، لبخند در یک راستا قرار می‌گیرد و تمام قسمت‌های دندان‌ها قادر به بسته شدن و جویدن صحیح می‌شوند. این امر تعداد دفعات ورود غذای نادرست جویده شده به معده را کاهش می دهد و دفعات ناراحتی و ناراحتی روده را کاهش می دهد.

در نهایت، پوشیدن قوزبند طبی اتل دار می تواند راحتی و رفاه کلی بیمار را بهبود بخشد. هنگامی که فردی دندان های نامرتب دارد، بیشتر احتمال دارد زبان، لثه و قسمت داخلی گونه های خود را گاز بگیرد زیرا فک ها به درستی روی هم قرار نمی گیرند.

دندان ها همچنین به احتمال زیاد باعث ایجاد درد عمومی می شوند، زیرا آنها بافت لثه را می کشند و باعث افزایش فشار در فک و دهان می شوند.

هنگامی که شخصی از قوزبند استفاده می کند، دندان ها می توانند به موقعیت طبیعی و راحت تری حرکت کنند. این نه تنها احتمال گاز گرفتن تصادفی قسمت داخلی دهان را کاهش می دهد، بلکه فشار روی فک ها و مفاصل گیجگاهی فکی (TMJ) را نیز کاهش می دهد.

نتیجه این است که درد کلی دهان کمتر و راحتی در هنگام غذا خوردن، صحبت کردن، لبخند زدن و صرفاً وجود داشتن بهبود می یابد.

قوزبند

علاوه بر فواید فیزیکی، قوزبند می‌توانند سلامت روان را با افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس کاربر بهبود بخشند. بسیاری از افراد با دندان‌های ناهموار یا کج دست و پنجه نرم می‌کنند و معمولاً این افراد از نشان دادن لبخند خود احساس ناراحتی می‌کنند.

پوشیدن بریس ها می تواند این عیوب فیزیکی را اصلاح کند و به افراد کمک کند با خود راحت تر باشند و اعتماد به نفس خود را افزایش دهند.

در واقع، مطالعات نشان داده است کسانی که قوزبند را دریافت می‌کنند، بیشتر لبخند می‌زنند و دندان‌های خود را در مکان‌های عمومی نشان می‌دهند.

حفظ سلامت دهان و دندان در طولانی مدت مستلزم رفع مشکلات اساسی در اسرع وقت است. این شامل درمان ارتودنسی است که تأثیر عمده ای بر سلامت جسمی و روانی دارد.

اگر به دلیل مزایای متعدد قوزبند ها را در نظر می گیرید، با Bordentown Braces تماس بگیرید. مطب ما یکی از برترین متخصصان ارتودنسی در روبلینگ، نیوجرسی، دکتر نیومن است. ما می‌توانیم با تجویز درمان باکیفیت که هم سلامت دهان و هم سلامت روان را مورد توجه قرار می‌دهد، به شما کمک کنیم تا تمام مزایای سلامت بلندمدت قوزبند را تجربه کنید.