با خوردن پنیرپیتزا با لک صورتتان برای همیشه خداحافظی کنید

پخت پیتزا: وقتی فر آماده شد، پوست پیتزا را با آرد ذرت یا بلغور بپاشید. (اگر پوست پیتزا ندارید، می توانید از ورقه پخت بدون لبه یا پشت ورقه پخت لبه دار استفاده کنید. اما پوست پیتزا ارزش سرمایه گذاری را دارد!) خمیر را به شکل دایره دراز کنید. برای دستورالعمل نحوه کشش خمیر پیتزا را ببینید. سپس خمیر را به آرامی روی پوست پیتزا قرار دهید.
یک لایه نازک از سس پیتزا را با استفاده از ¼ تا ¼ فنجان روی خمیر پخش کنید. پنیر موزارلا را اضافه کنید. روی آن را با یک لایه نازک از پنیر پارمزان رنده شده تازه و چند پیمانه نمک کوشر بریزید شما می توانید برای اطلاع از قیمت پنیر پیتزا با ما در ارتباط باشید.
از پوست پیتزا استفاده کنید تا پیتزا را به دقت روی سنگ پیتزا که از قبل گرم شده است منتقل کنید. پیتزا را بپزید تا پنیر و پوسته به خوبی قهوه ای شوند، حدود 5 تا 7 دقیقه در فر (یا 1 دقیقه در فر پیتزا).
اجازه دهید پیتزا برای یک یا دو دقیقه خنک شود قبل از اینکه ریحان را روی آن اضافه کنید (برگ های کامل، کمی پاره شده یا نازک برش داده شده). قطعه قطعه کنید و بلافاصله سرو کنید.

از سفارش غذای بیرون خود صرف نظر کنید و این پیتزای پنیر خانگی خوشمزه را این آخر هفته درست کنید. این دستور پخت با خمیر پیتزای خانگی من و سپس با دو پنیر مختلف درست شده است، این دستور غذا برای شب پیتزا عالی است. شما فقط به تعداد انگشت شماری مواد نیاز دارید و در کمترین زمان پیتزای خانگی آماده خواهید داشت.

پیتزای پنیری که به 8 قاچ با 1 برش در بشقاب بریده شده است.
105
سهام
اشتراک گذاری

آن را سنجاق کنید
Reddit
پرش به دستور غذای چاپی
شما عاشق این دستور پیتزای پنیری خواهید شد که دارای یک پوسته جویدنی خوشمزه است که روی آن پنیر گوهی قرار دارد و با پیتزا فروشی مورد علاقه شما رقابت خواهد کرد. در حالی که تماس گرفتن برای بیرون آوردن آسان است، اما درست کردن این پیتزا یک پروژه آخر هفته عالی را با کل خانواده ایجاد می کند. درست کردن پیتزا از ابتدا بسیار سرگرم کننده است و بچه ها همیشه از افزودن رویه به آن لذت می برند. اگر می خواهید اوضاع را تغییر دهید، پیتزای خانگی گوجه فرنگی یا پیتزای آسان پستو را امتحان کنید.