حراج چهل درصی گل آپارتمانی فیکوس در جمعه سیاه

چرا برگ های فیکوس بنجامین سیاه شد؟ رنگ سیاه معمولاً نشان دهنده قارچ است. اگر مشکلاتی به صورت حلقه یا لکه سیاه روی برگ بنیامین وجود داشته باشد، بیماری قارچی است.

به طور کلی، یک حلقه زرد در اطراف این نقاط سیاه ظاهر می شود. قارچ خیلی سریع پخش می شود.

در ضمن آبیاری گل آپارتمانی فیکوس توصیه نمی شود تا به قسمت های دیگر پیشرفت نکند. مناطق قارچ باید به شدت از گیاه جدا شود.

اگر با هرس نمی توانید آن را نجات دهید باید قسمت آسیب دیده را بگیرید و با یک فرد مجرب در سموم مشورت کنید و نظر او را جلب کنید و در صورت نیاز می توانید طبق جهت سم زدایی کنید و طبق دستور اقدام کنید.

آبیاری در شب خطر ابتلا به بیماری های قارچی مانند سفیدک پودری را افزایش می دهد. همیشه از آبیاری در صبح اطمینان حاصل کنید.

سالی یکبار می توان فیکوس را هرس کرد. شما نباید تعداد زیادی شاخه را قطع کنید. مراقب باشید بیشتر از 20 درصد هرس نکنید.

توجه به نکاتی در پرورش درخت بنیامین ضروری است. این درخت را می توان به راحتی در محیط اداری یا منزل پرورش داد. نباید در معرض نور مستقیم خورشید قرار گیرد.

تنه یا شاخه درخت بنیامین را می توان از یک نقطه نزدیک قطع کرد. این قسمت بعدا قابل تکثیر است. این قسمت در آب قرار می گیرد و انتظار می رود روند ریشه زایی به پایان برسد.

گل

درخت بنیامین ریشه دار را در گلدان قرار می دهند. تکثیر دائمی درخت بنیامین وجود دارد.

در طول مراقبت از درخت بنجامین، حمایت ویتامین باید انجام شود. دو بار در سال به مکمل های ویتامین نیاز دارد. گلدان در فروردین قابل تعویض است.

در زمستان و تابستان همیشه باید در یک دما باشد. دمای بهینه دمای اتاق خواهد بود. برگ های درخت بنیامین نباید به جایی برسند. در زمستان نباید در محیط خیلی سرد باشد.