حوله تن پوش پرستیژ از ارزان ترین حوله های با کیفیت جهان می باشد

حوله ضخیم و بادوام حدود 500 گرم وزن دارد، حوله حمام با اندازه استاندارد، وزن 450 گرم، مطابق با وزن سبک حوله استاندارد، سرعت خشک شدن سریع، حمل راحت است.

از آنجایی که حوله تن پوش پرستیژ در تماس مستقیم با بدن، ملزومات روزانه است، بنابراین در فرآیند تولید، سفید کردن، رنگرزی، راحتی و سایر فرآیندهای شیمیایی می باشد.

حوله نرم، جاذب و بادوام با بالاترین درجه. بهترین حوله همیشه در جزئیات سرسره برتر است، مانند تمیز و زیبا، پنهان در علائم کنار تقاطع که دوام بیشتری دارند.

اول، یک حوله تازه می تواند شناور باشد. مقدار کمی قرص یک پدیده طبیعی است. دوم اینکه دوز باید 80 درصد ظرفیت دستگاه باشد.

در صورت وجود حوله های بیشتر در دستگاه، پیچاندن آن آسان است و اگر حوله های کمتری در دستگاه وجود داشته باشد، استحکام مکانیکی و اصطکاک بیشتری خواهد داشت.

سوم، حوله جدید نمی تواند نرم کننده اضافه کند، نرم کننده ضریب انبساط را افزایش می دهد و سطح تماس را افزایش می دهد، که می تواند قالب را تشکیل دهد، و آخرین اما نه کم، کیفیت مواد شوینده ضروری است.

کیفیت یک حوله حمام با وزن آن بر حسب گرم اندازه گیری می شود که عددی است که نشان می دهد وزن حوله در هر متر مربع چند گرم است.

حوله

هر چه تعداد گرم در متر مربع (GSM) بیشتر باشد، الیاف حوله متراکم تر می شود و آن را نرم تر و جاذب تر می کند. GSM بین 300 تا 400 حوله ها را نرم ترین می کند، در حالی که GSM 450 تا 600 مخملی است. GSM 700 یا بالاتر کیفیت هتل لوکس در نظر گرفته می شود.

GSM را بررسی کنید. دستمال مرطوبی را انتخاب کنید که دارای GSM حداقل 400 باشد تا مطمئن شوید که به اندازه کافی نرم هستند. برای حوله های حمام، حوله هایی را انتخاب کنید که GSM 500 یا بالاتر دارند.

محتوای فیبر را بررسی کنید. حوله باید از الیاف 100% طبیعی یا میکرو الیاف ساخته شده باشد. پنبه های ترکیه و مصر دارای الیاف طولانی تری هستند که پارچه را نرم تر و محکم تر می کند و پنبه شانه شده در برابر پرز شدن مقاومت می کند.

بامبو و کنف نسبت به پنبه جاذب تر هستند و خاصیت ضد میکروبی دارند. میکروفایبر یک الیاف مصنوعی است که فوق العاده جاذب و نرم تر از پنبه است.