خوشمزه ترین کیک سنتی خانگی که هیچ کس طرز تهیه آن را نفهمید

اول تلاش، سپس پاداش، کیک ها و شیرینی های بعد از تمرین چقدر خوب هستند؟

این موضوع همیشه در مورد ورزش صدق می کند، یک تکه کیک سنتی خانگی یا شیرینی بعد از تمرین چقدر مفید است؟ جواب را خواهید دانست.

شما دویده اید، پیاده روی کرده اید، دوچرخه سواری کرده اید، در یک کلاس تناسب اندام شرکت کرده اید یا برخی تمرینات را در خانه انجام داده اید.

بدیهی است که پس از آن می خواهید برای عملکردی که انجام داده اید به خود پاداش دهید – برای مثال با یک تکه کیک. البته کیک ها و غذاهای پخته شده انرژی جدیدی به شما می دهند. اما کیک بعد از تمرین چقدر مفید است؟ برای کاهش وزن، آب آلوئه ورا را با نعنا و سیب امتحان کنید.

اول ورزش بعد کیک: اشکالی نداره؟
بدن ما از طریق ورزش انرژی مصرف می کند. اگر ذخایر انرژی بدن مصرف شود، بدن شما شروع به مصرف ذخایر چربی می کند. اینکه دقیقا چقدر انرژی مصرف می شود به شدت و مدت تمرین و ماهیت بدن شما بستگی دارد.

برای اینکه پس از یک تلاش ورزشی دوباره به بدن سوخت رسانی کنید، یک تکه کیک منطقی است. آنها انرژی زیادی را به شکل قند، یعنی کربوهیدرات های ساده تامین می کنند. اما با این معادله به این سادگی نیست.

کیک

نکته طلایی می گوید: اگر می خواهید وزن کم کنید … پس از تمرین شکر زیادی نخورید.
این کیک سرشار از قند است که پس از یک جلسه تمرینی شدید، ذخایر انرژی را دوباره پر می کند. اما اگر تمرین شما یک جلسه شدید نبود یا اگر قبل از تمرین مقدار زیادی کربوهیدرات خورده اید، منبع انرژی اضافی ممکن است اصلا مهم یا ضروری نباشد.

به عبارت دیگر، یک تکه کیک  که اغلب حاوی مقدار زیادی چربی است می تواند بعد از تمرین نتیجه معکوس بدهد.

این کیک به سختی حاوی مواد مغذی مانند ویتامین ها یا مواد معدنی است. اما بعد از یک تمرین شدید مهم است، زیرا باعث بازسازی و تولید انرژی در زمانی که احساس ناراحتی می‌کنید و تا زمانی که دیگر کربوهیدرات‌ها را در طول روز نمی‌خورید، می‌شود.

بهتر است میوه ها را جایگزین کیک و شیرینی کنید تا انرژی را پر کنید و در عین حال ویتامین های بدن را تامین کنید، مثلاً موز، گلابی، سیب، انگور، خرمای خشک یا آب میوه.

یک نوشیدنی ماست کم‌چرب با میوه‌های تازه نیز یک میان‌وعده خوب بعد از تمرین است، زیرا ماست کم‌چرب پروتئین زیادی را فراهم می‌کند. پروتئین ها به بازسازی و ساخت عضله پس از فعالیت بدنی کمک می کنند. رژیم BCM چیست؟ یاد بگیرید چگونه سریع وزن کم کنید.