در گذشته از قارچ دکمه ای در اصفهان برای باز کردن بخت دختران جوان استفاده می شد

والش می‌گوید: قارچ دکمه ای در اصفهان ممکن است به دلیل نداشتن رنگ‌های زنده مانند سایر سبزیجات موجود در بازار، گاهی نادیده گرفته شوند، اما آنها واقعاً یک نیروگاه تغذیه هستند، به ویژه در مواقعی مانند این، که در آن مواد مغذی تقویت‌کننده سیستم ایمنی در بالای ذهن همه قرار دارند.» .

دولان تأکید می‌کند: «تمایز بین قارچ‌هایی که ایمن هستند و قارچ‌هایی که نیستند، بسیار مهم است. از خوردن قارچ هایی که از طبیعت هستند خودداری کنید. آنها می توانند سمی باشند و منجر به بیماری های جدی و در برخی موارد مرگ شوند. ایمن بازی کنید و قارچ های خود را از ساده ترین مکان – خواربارفروشی تهیه کنید!

آیا علاقه مندید برنامه غذایی سالم 7 روزه رایگان ما را امتحان کنید؟ اینجا را کلیک کنید و بین برنامه های غذایی گوشت خوار، گیاهخواری یا وگان انتخاب کنید.

همه قارچ‌ها قارچ هستند و هاگ‌هایی شبیه گرده یا دانه تولید می‌کنند که به آن‌ها اجازه می‌دهد تا توسط باد پخش شوند یا حرکت کنند. سپس بقیه قارچ بالغ می شود و معمولاً در خاک یا چوب زندگی می کند.

قارچ

انواع مختلفی از قارچ ها وجود دارد که برخی از آنها خوراکی هستند از جمله گونه های شناخته شده ای مانند دکمه ای، صدف، پورسینی و چنترل. با این حال، بسیاری از آنها خوراکی نیستند و در صورت خوردن ممکن است باعث درد معده یا استفراغ شوند، و در برخی موارد ممکن است کشنده باشند، مانند قارچ کلاهک مرگ معمولی.

قارچ ها به طور فزاینده ای در حال تحقیق و استفاده برای فواید مهم سلامتی خود هستند، و تعدادی از انواع آن خواص دارویی را نشان می دهند.

طیف کاملی از راهنمای فواید سلامتی ما را کشف کنید و راهنمای ما را در مورد 10 نوع قارچی که باید امتحان کنید بخوانید. سپس برخی از دستور العمل های قارچ مورد علاقه ما را بررسی کنید، از gnocchi قارچ سوخاری گرفته تا وافل پیازچه ما با قارچ سویا افرا.