دستگاه فشار خون مچی خاصیت گرمایشی دارد

دفترچه راهنما: از اصل سمع استفاده می کند و شامل کاف بادی، رگ عمودی با جیوه و توپ لاستیکی بادکننده هوا است. فشار هوا در کاف باد شده به آرامی آزاد می شود و با استفاده از گوشی پزشکی، صداهای تپش قلب مشاهده می شود. ب

ا آزاد شدن فشار هوا، جیوه در لوله کاهش می یابد و مقادیر SBP و DBP مشخص می شود. پزشکان آموزش دیده از آنها با دقت استفاده می کنند، حتی در بیمارانی که در معرض خطر هستند. آنها همچنین به عنوان فشارسنج جیوه ای نامیده می شوند.
فشارسنج آنروئیدی: دارای گیج برای اندازه گیری SBP و DBP.

خودکار: اصل پشت دستگاه فشار خون مچی اتوماتیک یا دیجیتال BP را روش نوسان سنجی می نامند. دارای یک کاف بادی است که می توان آن را به صورت دستی یا خودکار با استفاده از دستگاه کار با باتری باد کرد.

آنها دستگاه های الکترونیکی هستند و به راحتی قابل استفاده، قابل حمل و برای کاربران عادی هستند. برای استفاده از آنها نیازی به آموزش ندارید.

مانیتورهای متصل و مبتنی بر اپلیکیشن: دستگاه‌های بدون لوله یا بی‌سیم هستند که طراحی فشرده دارند و از فناوری پیشرفته برنامه‌های موبایل استفاده می‌کنند.

 

آنها یک کاف دارند که به بلوتوث گوشی هوشمند متصل است. بیماران می توانند برنامه مرتبط با دستگاه را دانلود کنند و کاف به صورت خودکار SBP و DBP را پس از فعال شدن توسط برنامه موبایل اندازه گیری می کند.

آنها دقیق و دارای اعتبار بالینی، ساده برای راه اندازی، آسان برای استفاده، بسیار قابل حمل، سبک وزن هستند و می توانند طیف وسیعی از داده های ارزیابی شده را نمایش دهند. آنها داده های عظیمی را ذخیره می کنند که می توانند در نمودارها، نمودارها تفسیر شوند و همچنین می توانند از طریق ایمیل با پزشکان به اشتراک گذاشته شوند.

فاکتورهایی که باید در هنگام خرید مانیتور BP در نظر گرفت نیاز به مانیتور BP در خانه برای موارد زیر ایجاد می شود:
بیمارانی که از داروهای BP استفاده می کنند، برای نظارت بر اثربخشی دارو،.
بیماران مبتلا به بیماری های قلبی بحرانی مانند بیماری عروق کرونر قلب، دیابت یا هر بیماری کلیوی دیگری،
زنان باردار،