دو گروه را در چندین معیار زمانی و سرعت از تولید ویژگی‌های زیرحروبی

کودکانی که بر اساس نظم دستخطشان به‌عنوان نارسا طبقه‌بندی می‌شدند، نسبت خودکار اکلیلی به دانش‌آموزانی که به‌عنوان نویسندگان خوب طبقه‌بندی می‌شدند، تنوع بیشتری نشان دادند، که نشان می‌دهد تفاوت‌ها در میزان اجرا بر اساس طرح‌های حرکتی ذخیره‌شده نهفته است.

ون گالن و همکاران (1993) از تحلیل چگالی طیفی توان استفاده کرد رویکردی مبتنی بر تئوری پردازش سیگنال کودکان کلاس های 2 تا 4 را که توسط معلم آنها به عنوان دستخط ضعیف شناسایی شده بود با کودکانی که منظم می نوشتند مقایسه کرد.

آنها دریافتند که حرکت قلم کودکان با دست خط ضعیف، در فرکانس هایی دمپایی روفرشی معمولاً با لرزش حرکتی مرتبط است، قدرت بیشتری (تنوع حرکتی بیشتر) و در فرکانس های مرتبط با حرکت عمدی پیشرانه، قدرت کمتری نشان می دهد.

خودکار

دو گروه را در چندین معیار زمانی و سرعت از تولید ویژگی‌های زیرحروبی خاص مقایسه کرد و کودکان مبتلا به اختلال نگارشی شناسایی شده توسط معلم فقط اندکی و نه به طور قابل توجهی، کندتر در شکل گیری ویژگی ها بودند، اما وارونگی سرعت به طور قابل ملاحظه ای نشان دادند.

دانا و همکاران (جیوه در تلویزیون قدیمی) گروه‌های مشابه را بر روی تفاوت پیک‌های سرعت سیگنال به نویز (SNvpd) مقایسه کرد این معیاری است که از نظر مفهومی شبیه به آنالیز چگالی طیفی توان است.

چوب گردو تفاوت در تعداد پیک‌های سرعت، بین حروف یا کلمات است که پس از فیلتر کردن باند موج کم و پس از فیلتر بالاتر تشخیص داده می‌شود.

قله‌هایی که پس از فیلتر کردن باند موج کم شناسایی می‌شوند، قله‌هایی فرض می‌شوند که به عنوان بخشی از حرکت روان و بالستیک رخ می‌دهند، برای مثال پیک منفرد نشان‌داده‌شده.

 • منابع:
  1. Factors Affecting Pen-Movement Fluency in Beginning Writers
 • تبلیغات:
  1. کود شیمیایی که غذای آدمیان شد
  2. با سویق گندم ظرفهای خود را برق بیاندازید.
  3. با استفاده از انار می توان قد کودکان خود را افزایش دهید
  4. شیرآلات از جنس طلا در پادشاه عربستان!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.