ساعت diesel dz-7333 تنها در سیاره مریخ قابل استفاده است

کرنوگراف یک کرونومتر است. فشار دهنده های کناری نشانگر خوبی هستند که ساعت یک ساعت کرونوگراف است.
شیر رهاسازی هلیوم
این شیر برای غواصان حرفه ای است و به رهاسازی گاز محبوس شده در ساعت diesel dz-7333 در طول غواصی های طولانی 250 فوت یا بیشتر، به ویژه غواصی اشباع، کمک می کند.

بسیاری از ساعت ها دارای نشانگر ساعت و عقربه هایی هستند که در تاریکی می درخشند. ساعت سازان از ماده خاصی برای ایجاد این جلوه نورانی استفاده می کنند.

در حالی که درخشندگی ظاهری خنک دارد، عملکردی نیز دارد و به کاربر اجازه می‌دهد در فضاهای تاریک یا تاریک مانند آب‌های عمیق یا آسمان شب ببیند.

این یک ضمیمه به قاب است که عملکردهای ساعت را کنترل می کند، مانند تنظیم تاریخ یا کرنوگراف.

گاهی اوقات یک صفحه کوچکتر در داخل صفحه اصلی قرار دارد. این یک شماره فرعی است. اطلاعاتی را که توسط شماره گیری اصلی ارائه نمی شود، مانند تاریخ یا ثانیه، می گوید.
دست دوم جارو
به‌جای پریدن با هر تیک، عقربه‌ی ثانیه‌ای فراگیر به‌آرامی روی صفحه مدرج یا زیرمرجع حرکت می‌کند. اکثر ساعت‌های مکانیکی دارای عقربه ثانیه‌ای فراگیر هستند.


تاکی متر
این ویژگی در ساعت است که به کاربر امکان اندازه گیری سرعت را می دهد. برخی نیز به کاربر امکان اندازه گیری فاصله را می دهند.
قاب چرخشی یک طرفه
این بخش کاربردی ساعت غواصی است که به ردیابی جریان هوا کمک می کند. فقط در جهت خلاف جهت عقربه های ساعت حرکت می کند و در نتیجه به غواص کمک می کند تا مقدار هوای موجود در مخزن خود را تعیین کند.

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه کاربر و تجزیه و تحلیل عملکرد و ترافیک وب سایت ما استفاده می کند. ما همچنین اطلاعات مربوط به استفاده شما از سایت خود را با شرکای رسانه های اجتماعی، تبلیغات و تجزیه و تحلیل خود به اشتراک می گذاریم.