ضد گلوله اسباب بازی اولین هدیه رونالدو برای فرزندش بود

فناوری بخار جدید به اتاق کودکان نیز راه یافت، به عنوان مثال در قالب اولین قطار اسباب بازی ماجراجویانه. با این حال، این راه آهن به سرعت جایگزین راه آهن برقی کودکان شد، که هنوز هم برای کودکان و بزرگسالان برای خرید در دسترس است.

شهر نورنبرگ از قرون وسطی به دلیل تولید اسباب‌بازی‌هایش شهرت زیادی داشته است. پیشرفت بزرگ با انقلاب صنعتی به اینجا رسید.

محصولات باکیفیت مانند اسباب‌بازی‌های حلبی باکیفیت، خانه‌های عروسک کامل، اسب‌های سرگرمی، طبل‌ها و موارد دیگر، شهرت خوب شهر را در صنعت اسباب‌بازی تثبیت کرد و اصطلاح “Nurnberg Tand” را ابداع کرد. .

با اختراع پلاستیک های مختلف در قرن بیستم، تولید ضد گلوله اسباب بازی در نهایت حتی ارزان تر شد. اسباب بازی ها و مارک های معروفی مانند ، PLAYMOBIL یا Barbie منشأ خود را در اینجا پیدا کردند.

از این گذشته، جهانی‌سازی در بخش اسباب‌بازی تبادل ایده‌ها، روش‌ها و کالاها در سطح بین‌المللی را بسیار آسان‌تر کرده است. ژاپن و چین اکنون در تولید اسباب بازی پیشرو هستند.

امروزه، بچه‌ها می‌توانند مشتاق انتخاب عظیمی از انواع اسباب‌بازی‌ها باشند: از اسباب‌بازی‌های چوبی کلاسیک، عروسک‌ها در انواع مختلف، بازی‌های نقش‌آفرینی، اسباب‌بازی‌های فضای باز، مهارت‌های حرکتی و اسباب‌بازی‌های آموزشی، تا پیشرفته‌ترین اسباب‌بازی‌های الکترونیکی.

اسباب بازی ها، هیچ محدودیتی برای تخیل آنها وجود ندارد. این طیف وسیع طیف وسیعی از گزینه‌های بازی را ارائه می‌کند، اما چالش‌هایی را برای کودکان و اهداکنندگان ایجاد می‌کند: کدام اسباب‌بازی مناسب‌تر است؟ هدیه یاب ما به شما کمک می کند تا انتخاب درستی داشته باشید!

اسباب بازی

با تنوع زیاد، روندها و ترجیحات متفاوت است. چه اسباب بازی های چوبی نوستالژیک و چه بهتر بگوییم جدیدترین از جدیدترین های ساخته شده از پلاستیک سلیقه ها متفاوت است. با این حال، یکی از تمرکزهای امروزی هنگام خرید اسباب بازی، روی موضوع ایمنی است.

امروزه بیشتر والدین علاقه زیادی به بازی فرزندان کوچکشان دارند. مواد و فرآوری کالاها از نظر آلودگی، کیفیت و ایمنی تصادف به عوامل مهمی در خرید اسباب بازی تبدیل شده است.

در این زمینه، موضوع پایداری نقش مهمی ایفا می کند. والدین به عنوان مثال به نحوه تولید و تجارت اسباب بازی ها با توجه به جنبه های اجتماعی و محیطی توجه می کنند.

گرایش به سمت اسباب‌بازی‌هایی با ارزش آموزشی بالا هنوز هم امروزه مطرح است. اسباب بازی های آموزشی مختلفی که بچه ها را در مراحل اولیه رشد تشویق می کنند بسیار محبوب هستند.

علاوه بر اسباب‌بازی‌های کلاسیک یادگیری و مهارت‌های حرکتی، مانند بازی‌های پلاگین، حلقه‌های مهارت‌های حرکتی یا پازل، اسباب‌بازی‌های دیجیتالی کودکان نیز وجود دارد که نوجوانان می‌توانند آن‌ها را امتحان کنند و با آن‌ها یاد بگیرند.

با همه این فرصت‌هایی که امروز به بچه‌ها برای بازی ارائه می‌شود، باید بیش از هر چیز یک چیز داشته باشند: سرگرمی!