قابلمه چدن تکی دسینی آشپز معروف به مزایده گذاشته شد

ما راستر چدنی BBQ-Toro* را بهترین می‌دانیم. روستر قبلاً دارای مارک است و بلافاصله می توان از آن استفاده کرد. با ظرفیت 6.4 لیتر، برای کباب های بزرگتر به اندازه کافی بزرگ است (اگرچه با وزن هفت کیلوگرمی خود نیز بسیار سنگین است).

همچنین از 20- تا 280+ درجه سانتیگراد در برابر حرارت مقاوم است – به همین دلیل است که در فریزر به اندازه اجاق گاز، گریل یا فر احساس راحتی می کند.

سازنده هیچ اطلاعاتی در مورد اینکه آیا روستر برای اجاق‌های القایی مناسب است یا خیر ارائه نمی‌کند، اما ما فرض می‌کنیم که قابلمه چدن تکی دسینی معمولاً قابلیت القایی دارند.

متأسفانه کباب پز به صورت ست با قابلمه های دیگر موجود نیست اما می توانید دو قابلمه کوچکتر (حجمی: سه و چهار لیتری) را با هم خریداری کنید.

در ابتدا مجموعه ظروف آشپزی Smile* را خیلی دوست داشتیم. با این حال، از آنجایی که به طور انحصاری از چدن ساخته نشده است، ما تصمیم گرفتیم آن را حذف کنیم. علاوه بر این، یک رست در مجموعه وجود ندارد.

مجموعه قابلمه ProCook* عالی به نظر می رسد، با القایی سازگار است و از چهار قابلمه و برشته مفید تشکیل شده است. با این حال ما دیگ های چدنی بدون لعاب را ترجیح می دهیم که متاسفانه اینجا اینطور نیست.

قابلمه

ما برای شما محصولاتی را جستجو می کنیم که فکر می کنیم دوست دارید. ما شراکت های وابسته داریم، به این معنی که اگر از طریق پیوندی که با ستاره مشخص شده است خرید کنید، کمیسیون کمی دریافت می کنیم. توصیه های ما و انتخاب محصولات تحت تأثیر این موضوع نیست.

برای اطمینان از اینکه پخت و پز با چدن کار می کند و می توانید تابه چدنی خود را به نسل ها منتقل کنید، باید چند قانون اساسی را دنبال کنید.

به شما قول می دهم که ارزشش را دارد، زیرا تابه چدنی، قابلمه چدنی و همچنین یک توری چدنی اسب های کار واقعی در آشپزخانه هستند. شما از آشپزی با چدن بسیار لذت خواهید برد و اگر همه کارها را درست انجام دهید، شاید فرزندانتان نیز از آن لذت ببرند.

من عاشق آشپزی با ظروف چدنی هستم زیرا می توانم آنها را روی هر اجاق گازی، برقی، گازی یا القایی استفاده کنم. و در فر، روی کباب پز، و حتی روی آتش کمپ نیز کار می کند. ظروف کمی می درخشد و به طور معمول چیزی روی آن نمی سوزد. همچنین به این معنی است که برای پخت و پز به روغن کمتری نیاز دارید. و هر چه بیشتر از آن استفاده کنید، ظروف شما بهتر خواهد بود.

چرا تابه چدنی با هر بار استفاده بهتر می شود: این به این دلیل است که با مراقبت و استفاده مناسب، با هر فرآیند پخت، یک لایه چربی اضافی روی تابه یا قابلمه دریافت خواهید کرد.

و این نه تنها به ماهیتابه اهمیت می دهد، بلکه باعث می شود غذاها طعم بهتر و بهتری داشته باشند.