لباس نوزاد مارک بی سی سی مانع بیماری می گردد

پشم یک فیبر طبیعی ضد باکتری و تنفسی است و به ویژه رطوبت را تنظیم می کند. می تواند عرق و رطوبت را به سرعت جذب کند و آنها را به بیرون رها کند.

لباس نوزاد مارک بی سی سی پشمی باعث خشکی کودک می شود و عرق را مستقیما جذب می کند. علاوه بر این، پشم تنظیم کننده دما است. در دماهای سرد گرم می شود و در گرما سرد می شود.

کالاهای پشمی به دلیل ساختار الیافی که دارند تا 85 درصد هوا را تشکیل می دهند. از یک طرف، بالشتک هوا به جلوگیری از سرد شدن سریع نوزادان و کودکان در زمستان کمک می کند.

از طرفی در هنگام پخش بوهای بد خیلی سریع خارج می شود. چربی طبیعی پشم به پشم برای دفع آلودگی و رطوبت کمک می کند.

از آنجایی که الیاف پشم خود را بازسازی می کند، مراقبت از پشم بسیار آسان است. خیلی به ندرت باید شسته شود و چربی پشم هر از چند گاهی تازه شود. برای تمیز کردن، اجازه دهید وسایل پشمی هوا خارج شوند.

لباس

اما نه تنها کت و شلوارهای خواب از بافتنی پشمی-ابریشمی مناسب هستند، از لباس های بدن گرفته تا پیراهن، پشم/ابریشم نیز ماده ای عالی است که می تواند از گرمای بیش از حد و هیپوترمی محافظت کند. می توانید فواید بیشتر لباس ابریشم پشمی را در پست وبلاگ لینک شده ما بخوانید.

علاوه بر این مواد طبیعی کلاسیک، در حال حاضر الیاف مصنوعی بیشتری وجود دارد که بر پایه نفت نیستند، اما از مواد خام تجدید پذیر استفاده می کنند.

نمونه‌ای از آن لیوسل یا تنسل است که از خمیر چوب ساخته می‌شود، که از نظر تعادل دما و رطوبت مانند پشم کار می‌کند، اما برای وگان‌ها نیز مناسب است.

این پارچه اغلب در لباس نوزاد یافت نمی شود. در محدوده Littlegreenie ما، برای مثال، یک لانه کودک با پوشش Tencel پیدا خواهید کرد. اگر می خواهید خودتان چیزی بدوزید تنسل پارچه خوبی برای لباس نوزاد است.

ما متقاعد شده ایم که پارچه های ارگانیک برای لباس نوزاد بسیار مهم هستند. بنابراین می توان مطمئن بود که لباس عاری از مواد مضر است.

با داشتن مهر و موم های ویژه نساجی، می دانید که این قطعه منسوجات تحت ضوابط دقیق ساخت تولید شده است. توجه به تولید پارچه برای پارچه های لباس نوزاد چقدر اهمیت دارد در پست وبلاگ ما “کدام لباس کودک غیر سمی است؟”

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.