لیست شرکتهای وارد کننده سموم کشاورزی / بزرگ ترین مراکز عرضه کننده محصولات با کیفیت روز دنیا

برای کشاورزان یکی از مهمترین مسائل، سم پاشی محصولات شان می باشد. شرکت های زیادی هستند که در کار تولید و واردات سموم کشاورزی و کود ارگانیک می باشند. این شرکت ها در ایران نیز نمایندگی های مختلفی دارند. لیست شرکتهای وارد کننده سموم کشاورزی را می توانید با جستجویی ساده در اینترنت پیدا نموده و با آن ها وارد تماس شوید.

سم از ویژه گی خاصی در کشاورزی برخوردار می باشد. سموم باعث می شوند تا محصولات به دور از آفت بمانند و سالم و درست به دست مصرف کنندگان برسد.

لیست شرکتهای وارد کننده سموم کشاورزی / بزرگ ترین مراکز عرضه کننده محصولات با کیفیت روز دنیا

انواع سموم و راههای مقابله با آفات و بیماری های کشاورزی

انواع سموم و راههای مقابله با آفات و بیماری های کشاورزیسم ها برای کشاورزی انواع مختلفی دارد که عبارتند از:

  • حشره کش
  • قارچ کش
  • کنه کش
  • علف کش
  • ادجوانت

با استفاده از این سموم، با آفات و بیماری های کشاورزی می توان مقابله کرد.

آیا می دانید که واردات سموم کشاورزی به چه شکل صورت می گیرد؟

آیا می دانید که واردات سموم کشاورزی به چه شکل صورت می گیرد؟سازمان حفظ نباتات کشور، برای کسانی که می خواهند سموم مختلف کشاورزی از جاهای گوناگون وارد کنند، شرایطی را تعیین کرده است که می توان به آنان اینگونه اشاره کرد:

  • فهرست منابع سموم آماده مصرف مورد تایید سازمان
  • شرایط دریافت پروانه واردات سموم آماده
  • مدارک مودر نیاز صدور پروانه فعالیت شرکت وارد کننده
  • مدارک مودر نیاز مسئول فنی شرکت واردکننده سموم آماده
  • فرم تعهد نامه مسئول فنی و مدیر عامل واردات

چند درصد از سموم کشاورزی به صورت وارداتی عرضه می شود؟

چند درصد از سموم کشاورزی به صورت وارداتی عرضه می شود؟قرار بر این بوده تا سموم کشاورزی تنها ۱۲ درصد وارد کشور شود که این گونه نشده و به گفته مسوولان، ۳۰ درصد از سموم موجود در بازار، وارداتی هستند. طبق آمار از ۳۰۰ قلم سمومی که وارد کشور می شود، بیش از ۷۰ درصد مشابه آن و با کیفیت تر از آن دربازار وجود دارد. در کل نیاز کشور به سموم شیمیایی چیزی نزدیک به ۲۴ میلیون لیتر می باشد که بخش زیاد این سموم در کشور تولید می شود.

شرکت های وارد کننده انواع سموم کشاورزی

شرکت های وارد کننده انواع سموم کشاورزیشرکت های مختلفی هستند که انواع سموم کشاورزی را وارد کشور می کنند. این شرکت ها سموم را از کشورهایی مانند ترکیه و چین وارد می نمایند و به فروش می رسانند. این شرکت ها نمایندگی های مختلفی در سراسر ایران دارند و از این طریق سموم کشاورزی را به فروش می رسانند. همچنین خرید آنلاین سموم کشاورزی که این شرکت ها وارد می کنند، مقدور است.

تولید کنندگان کود و سموم کشاورزی

تولید کنندگان کود و سموم کشاورزیتولید کنندگان زیادی در ایران هستند که در کار تولید کود و سموم کشاورزی می باشند. محصولات کشاورزی، بیشتر با کود و سموم این شرکت ها حاصل خیز می شوند و به ثمر می رسند. این تولیدکنندگان انواع و اقسام کود و سموم را پس از تولید، به بازار عرضه می کنند. در جاهای مختلفی محصولات تولیدی شرکت به فروش می رسد. نمایندگی های شرکت های تولید کننده هم در شهرهای گوناگون فعال هستند.

بیشتر بخوانید: کود فسفر بالا برای چه گیاهانی مناسب است

لیست قیمت انواع سموم کشاورزی

لیست قیمت انواع سموم کشاورزیقیمت کود و سموم کشاورزی در بازار متفاوت است. هر شرکت یا برندی به نرخی متفاوت محصولات خود را به فروش می رساند. این شرکت ها نرخ گذاری را بر اساس کیفیت محصولات شان انجام می دهند.

برای این که از تازه ترین قیمت های روز انواع سموم کشاورزی اطلاعاتی را کسب کنید، بهتر است با نمایندگی شرکت ها و یا مستقیماً با خود شرکت های تولیدکننده سموم کشاورزی تماس بگیرید.

بازار خرید و فروش سموم دفع آفات کشاورزی

بازار خرید و فروش سموم دفع آفات کشاورزیبازار خرید و فروش سموم دفع آفات کشاورزی در کشور، در زمانی که محصولات نیاز به سم پاشی دارند، بسیار خوب است. بیشتر کشاورزان در فصل های مخصوصی اقدام به سم پاشی محصولات شان می کنند و برای این که مزارع و باغ ها زیادی در کشور وجود دارد، مصرف سم هم بالا می باشد. در کنار این که تولید سموم دفع آفات کشاورزی در ایران انجام می شود، برخی نیز این سموم را از خارج وارد می کنند.

سفارش عمده سموم کشاورزی به صورت آنلاین

سفارش عمده سموم کشاورزی به صورت آنلاینیکی از راه های خرید سموم کشاورزی به صورت عمده، وب سایت ها و فروشگاه های اینترنتی می باشند. شما با چند کلیک، می توانید به راحتی کالایی را که مورد نیازتان بوده را خریداری نمایید و دم در منزل تحویل بگیرید.

در وب سایت های مختلف، انواع و اقسام سموم کشاورزی به صورت آنلاین به فروش می رسد. در هنگام خرید از فروشگاه های آنلاین این مسئله را در نظر داشته باشید که خریدتان از از فروشگاه های معتبر انجام دهید.