مردی که با شال عمده ای گاومیشی را رام کرد

شنیدن روسری بی نهایت برای اولین بار همه ما را گیج می کند، انگار یک تکه پارچه بی حد و حصر گردن را پوشانده است.

خب اینطور نیست.

شال عمده ای بی نهایت نیز شبیه به مقنعه است، اما یک سوراخ بزرگتر را نه یک بار بلکه دو بار دور گردن خود می پیچید. دایره دوتایی نشان دهنده بی نهایت است.

پارچه دوخته شده ای است که روکش کمتری دارد اما دولایه دور گردن می چرخد. همچنین یک لوازم جانبی زمستانی است. از این رو ماده یا پارچه مورد استفاده در ساخت آنها بیشتر چرم یا پوست حیوانات است. تکنیک ها و روش های مختلف بافت برای ایجاد روسری های بی نهایت استفاده می شود. اینها به سبک روسری بسیار زیبا و خاموش هستند. (انواع روسری)

4. اسنود:
انواع روسری
اسنود چیست و چه تفاوتی با کلاهک دارد؟

تا حدی در تعریف اسنود می گوید که مثل هود است; با این حال، با ویژگی منحصر به فرد کاپوت. این بدان معنی است که اسنود ترکیبی از هود و فیرینگ است. یک تکه پارچه برای پوشاندن گردن و سر خود می گیرید.

شال

در اینجا باید بدانید که شنل یا کلاه جداگانه به سنود وصل نمی شود، اما پارچه عرض بیشتری دارد و به راحتی دور گردن شما قرار می گیرد و سرتان را می پوشاند. برای پوشیدن آن باید یک حلقه درست کنید که چون به صورت دوخته شده است چندان سخت نیست. (انواع روسری)

5. شال مثلثی:
انواع روسری
روسری های مثلثی هم برای لباس های زمستانی و هم برای تابستان مفید هستند. این روسری ها بیشتر شبیه یک اکسسوری مد هستند تا یک پارچه برای محافظت از شما در برابر سرما یا گرما.

شما می توانید با این متریال زیاد آزمایش کنید زیرا یک اکسسوری مد است. از پارچه توری گرفته تا پنبه یا پشم بافتنی گرفته تا پشمینه های در هم تنیده؛ یک روسری مثلثی به شکلی که دوست دارید تهیه کنید.

همانطور که از نام آن پیداست، روسری مثلثی به شکل مثلث است. زاویه سوم معمولاً قفسه سینه را می پوشاند، در حالی که پس از پیچیدن گردن، زاویه ها روی شانه ها می افتد.

هم مردان و هم زنان عاشق حمل این نوع روسری هستند. با این حال، زنان آن را بیشتر نشان می دهند در حالی که مردان معمولا آن را زیر پیراهن نگه می دارند و فقط قسمت بالای یقه نمایان است. (انواع روسری)

6. Stole/Boa:
انواع روسری
چارپایه نیز شبیه روسری سنتی است، اما عرض آن باریک است و شبیه روبان است. شال ها نیز روسری هایی برای فصل زمستان هستند که می توانند هم روی شانه و هم یک شانه قرار بگیرند. کمربند برای رسیدن به زانو خیلی بلند است. اما اگر زمستان باشد، مردم آن را نیز دور گردن خود می‌پیچند.

اینها بیشتر از خز ساخته شده اند و ظاهری بسیار نرم و مخملی دارند. اصولاً ژاکت های خزدار از نظر استایل و مد در زمستان همراه با لباس های مهمانی فانتزی حمل می شوند. اما آنها را می توان از ابریشم قبل یا بعد از زمستان ساخت. (انواع روسری)

برای شال فقط از پارچه های گران قیمت و مجلل مانند خز، پشمینه و ابریشم استفاده می شود.

7. روسری صدا خفه کن:
انواع روسری
نسخه ارزان‌تری از روسری‌های دزدی، تقریباً خز مانند؛ با این حال، می توانید آن را هم در پارچه های معمولی و هم در پارچه های کمتر مجلل مانند پنبه، پشم یا مخمل پیدا کنید. تفاوت دیگر در اینجا این است که صدا خفه کن را می توان در تابستان نیز گرفت، اما تفنگ فقط یک چیز زمستانی است.

پوشیدن صدا خفه کن نیز با سایر انواع روسری متفاوت است. مثلاً مانتو معمولاً پارچه ای است که شانه، یقه یا گاهی سر را می پوشاند. برعکس، می توانید یک صدا خفه کن را به دور گردن، شانه ها یا حتی روی سر یا کمر خود ببندید. (انواع روسری)

8. سارونگ:
انواع روسری
روسری سارونگ برعکس سایر انواع روسری مانند استیل، شال، شال، بوآ، رول یا شنل است. سارونگ در خط کمر یا باسن پوشیده می شود تا بدن را در مهمانی های اطراف خلیج ها و سواحل نشان دهد.

سارونگ هیچ قلابی ندارد و به عنوان بخشی از دامن بیکینی به صورت گره ای به دور کمر پیچیده می شود. با این حال، ممکن است پس از بسته شدن نیز گیر کند. عبایی ها را به عنوان شال آزاد روی زیر بغل، کمر و حتی روی شانه می پوشند. (انواع روسری)

ردای او را به راحتی می توان به عنوان یک روسری تابستانی توصیف کرد.

9. شال / روسری پتو: