مردی که توت خشک تواضع را برای ساخت کشی استفاده کرد معروف شد

توت خشک تواضع شده طعم بسیار خوبی دارد، اما می توانید آن را به راحتی به یک خوراکی فوق العاده تبدیل کنید. با توجه به ساختار میوه ها و محتوای بسیار بالای آب، بافت توت خشک ممکن است در ابتدا کمی عجیب به نظر برسد.

با خیس کردن آنها در آب به مدت 15-20 دقیقه به راحتی می توانید این حالت را تغییر دهید. این باعث می شود میوه خشک برای پخت و پز عالی باشد.

حتما باید سعی کنید یک مشت توت خشک به اسموتی خود اضافه کنید. آنها نه تنها طعم آن را غنی می کنند بلکه به عنوان یک شیرین کننده طبیعی نیز عمل می کنند. اسموتی موز با کمی شیر آجیل برای قوام بهتر طعم مخصوصاً با توت خشک خوشمزه است.

برای غذاهای خوش طعم، مانند سالاد و پاستا، توت خشک ارگانیک Food To Live Organic Dried Mulberries را بازسازی کنید و کمی لیمو یا آب لیمو را به آب اضافه کنید.

همیشه خوب است که یک بسته توت خشک در کمد خود داشته باشید، زمانی که به دنبال یک میان وعده گیاهی سالم هستید که طعم واقعاً خوشمزه ای داشته باشد.

این مربع های خام بسیار مغذی و بسیار خوشمزه هستند که مطمئناً خانواده و دوستان شما تحت تأثیر قرار خواهند گرفت. طعم آنها هم شیرین و هم ترش است و با چای یا آبمیوه همخوانی دارد.

گیلاس و ½ فنجان توت خشک را در مخلوط کن بریزید. بادام هندی و حبوبات را با هم اضافه کنید.
روغن نارگیل را ذوب کرده و داخل مخلوط بریزید. بقیه مواد را اضافه کنید و کاملا مخلوط کنید. بافت “خمیر” شما باید به راحتی چکش خوار اما کمی چسبنده باشد.

خمیر را در قالب فشار دهید و برای چند ساعت در یخچال قرار دهید.همه مواد را در مخلوط کن یا غذاساز بریزید و نبض بزنید تا به مایع نسبتاً یکدستی تبدیل شوند.