ممنوعیت خوردن بیسکویت شکلاتی خارجی در کشور کره شمالی

عوارض جانبی احتمالی خوردن بیسکویت
اکنون که به فواید بالقوه خوردن بیسکویت شکلاتی خارجی اشاره کردیم، بیایید ببینیم که چگونه می توانند به سیستم گوارشی و سیستم ایمنی بدن شما آسیب برسانند.

روغن پالم یکی از رایج ترین موادی است که سازندگان بیسکویت از آن استفاده می کنند. بر پایه چربی است و استفاده منظم ممکن است برخی از عوامل خطر بیماری قلبی عروقی را افزایش دهد.

این روغن ارزان است و یکی از مضر ترین روغن ها برای مصرف است. روغن پالم همچنین توانایی آنتی اکسیدانی را کاهش می دهد و خطر ابتلا به بیماری های قلبی را افزایش می دهد.

سرشار از سدیم
با توجه به اقدام اجماع در مورد نمک و سلامت (CASH)، بیسکویت های شیرین معمولی حاوی 0.4 گرم نمک در هر کیسه 25 گرمی هستند.

بیسکوییت

بر کسی پوشیده نیست که مصرف بیش از حد نمک می تواند خطر فشار خون بالا، سکته مغزی و نارسایی قلبی را در صورت مصرف بیش از حد افزایش دهد. مصرف زیاد نمک نیز باعث احتباس آب می شود که باعث نفخ، پف کردگی و افزایش وزن می شود.

مواد نگهدارنده
هیدروکسی آنیزول بوتیله (BHA) و هیدروکسی تولوئن بوتیله (BHT) در بیسکویت ها و کلوچه های فروشگاهی موجود است.

طبق مطالعات انجام شده، هر دوی آنها برای خون انسان مضر هستند. علاوه بر این، بنزوات سدیم نیز در برخی از بیسکویت ها وجود دارد که به برخی از اشکال آسیب DNA مربوط می شود.

آنتی اکسیدان ها شامل ویتامین C و E، سلنیوم و کاروتنوئیدهایی مانند بتاکاروتن، لیکوپن، لوتئین و زآگزانتین هستند.

تحقیقات نشان داده است که آنتی اکسیدان ها مواد شیمیایی مصنوعی یا طبیعی هستند که می توانند از برخی اشکال آسیب سلولی جلوگیری یا به تعویق بیاندازند.

در نتیجه، خوردن کلوچه های زنجبیل می تواند برخی از این فواید سلامتی را به همراه داشته باشد.

حالت تهوع را کاهش می دهد
طبق مطالعات، کوکی‌های زنجبیل می‌توانند به درمان حالت تهوع و بیماری حرکت کمک کنند. زنجبیل یک گیاه باستانی است که در طول تاریخ برای بسیاری از اهداف درمانی طبیعی، به ویژه به عنوان یک ضد استفراغ استفاده می شود.

بهترین اطلاعات کنونی نشان می دهد که زنجبیل درمانی ایمن و موثر برای تهوع و استفراغ است.