هودی اسپرت دخترانه هرگز با قیچی پاره نمی شود

گلدوزی روشی ویژه برای شناخته شدن نام شرکت شماست. گلدوزی ها با کیفیت و بادوام هستند. مشتریان شما نیز این را آگاهانه یا قطعاً ناخودآگاه درک می کنند.

آخرین اما نه کم اهمیت، یک هودی اسپرت دخترانه گلدوزی شده وظیفه کارت شناسایی را انجام می دهد. مجوز دسترسی کارکنان شما به مناطقی که برای کارکنان محفوظ است قبلاً در لباس آنها منعکس شده است.

بی طرفی اعضای تیم ناشی از لباس متحدالشکل باعث ترویج حس اجتماع می شود. ترجیحات مد و لباس شخصی زمانی که همه لباس های کاری یا باشگاهی یکسانی می پوشند، در جایگاه دوم قرار می گیرند.

این امر تعصبات احتمالی را از بین می برد و اعضا با یکدیگر بی طرفانه رفتار می کنند. بنابراین، ویژگی‌های شخصی هر یک از اعضای تیم مهم‌تر از ملاحظات سطحی است.

این جلوه لباس عمومی اغلب موضوع بحث در مورد لباس فرم مدرسه است. به‌ویژه در مدارس، اگر بچه‌ها همیشه از آخرین مد پیروی نکنند یا لباس‌های مارک دار نپوشند، معمولاً از اذیت کردن رنج می‌برند.

لباس فرم مدارس این مشکل را حل می کند. لباس مدرسه لزوماً نباید یونیفرم باشد. لباس‌های غیررسمی مانند تی‌شرت‌ها و هودی‌های گلدوزی شده با نام مدرسه، همراه با شلوار جین ساده، همین هدف را دنبال می‌کنند.

هودی

به طور سنتی، بالا تنه بافتنی یا قلاب بافی یک ژاکت در نظر گرفته می شود. با این حال هودی و سویشرت در کارگاه های خیاطی ساخته می شود.

تولید از مواد پیش ساخته انجام می شود. اما این پارچه ها پارچه کشباف محسوب می شوند. برخلاف پارچه های بافته شده، از فرآیندهای بافندگی ماشینی برای تولید پارچه های ژاکت استفاده می شود.

اگر به مواد دقت کنید، ساختار مشبک ظریفی را خواهید دید. بنابراین، سویشرت ها و هودی ها الزامات یک پیراهن کش را برآورده می کنند.

این موضوع از راحتی پوشیدن این ژاکت نیز مشهود است. این ماده الاستیک و بدون الاستین خاصی است.

علاوه بر خواص نوری مثبت، سویشرت‌ها و هودی‌ها در ورزش و زندگی حرفه‌ای فرد پوشنده را خراب می‌کنند. فرآیند تولید کلاسیک داخل پارچه را کمی زبر می کند به طوری که احساس نرمی دلپذیری روی پوست ایجاد می کند.

اگر ژاکت های دوزی شده برای تیم خود دارید، لباس هایی را انتخاب کنید که از پنبه با کیفیت بالا یا الیاف کاربردی نوآورانه ساخته شده اند. پنبه دارای خواص مثبت بسیاری است که به ویژه در ورزش و محل کار مفید است:

  • نیرومندی
  • سهولت مراقبت
  • قدرت پارگی بالا
  • عدم حساسیت به اسیدها
  • اتلاف گرما خوب به بیرون
  • نفوذ پذیری هوا
  • قابلیت جذب

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.