پودر ماشین لباسشویی پرسیل 5 کیلویی جوایز برندگان جام جهانی

شوینده های پودر ماشین لباسشویی پرسیل 5 کیلویی و مایع لباسشویی فواید ضد لک دارند، اما اثربخشی آنها ممکن است به نوع لکه بستگی داشته باشد. پاک کننده های قوی که می توانند در فرمول های پودر شوینده گنجانده شوند.

اما نه به صورت مایع، به از بین بردن لکه های گل، چمن یا خاک رس کمک می کنند. شوینده مایع بهترین استفاده را برای لکه های چربی یا روغن در اقلام روزانه شما دارد، زیرا توانایی آن در پاک کردن و از بین بردن لکه های پارچه است.

چه چیزی بیشتر از بودجه آگاه است: پودر یا مایع شوینده؟
هنگام محاسبه هزینه هر بار، مواد شوینده پودری در مقایسه با مواد شوینده مایع به طور کلی گزینه اقتصادی تر است. وزن سبک تر آن، حمل و نقل آن را ارزان تر می کند و اغلب تولید آن را در مقایسه با شوینده مایع آسان تر می کند و خرید آن را برای شما ارزان تر می کند.

مواد شوینده مایع یا پودری برای ماشین لباسشویی شما بهتر است؟
از آنجایی که شوینده مایع از آب به عنوان ماده اصلی پرکننده استفاده می کند، بدون توجه به دمای آب به راحتی حل می شود. این منجر به کاهش احتمال تجمع روی لباسشویی یا لباس شما می شود.

پودر

فقط مطمئن شوید که از دوز مناسب استفاده می کنید تا از تشکیل بیش از حد، باقی مانده یا بوی بد جلوگیری کنید. مواد شوینده پودری نیز اگر به درستی حل نشوند، می توانند باقیمانده ای از خود به جای بگذارند.

این امر می‌تواند باعث ایجاد لکه‌های سفید روی لباس‌های شما یا تجمع در تخلیه ماشین لباس‌شویی شود، به‌ویژه زمانی که با آب سرد یا سخت استفاده می‌شود.

استفاده از گزینه آبکشی اضافی، در صورت موجود بودن در مدل شما، می تواند به اطمینان از شستشوی کامل بار کمک کند.

مواد شوینده مایع را می‌توان به راحتی زیاد یا کم مصرف کرد، زیرا به دلیل ریختن بیش از حد زیاد یا خوانش کلاهک اندازه‌گیری مشکل است، اما به دلیل بسته‌بندی مناسب، گزینه‌ای آسان برای توزیع است.

اندازه گیری پودر شوینده ساده است، اما ممکن است به سختی در ماشین لباسشویی شما ریخته شود. هر یک از گزینه ها را می توان با دقت در اندازه گیری و توزیع مواد شوینده در ماشین لباسشویی به درستی دوز کرد.