چای ماسالا دیوارهای شما را برق می اندازد

چای ماسالا ما برای تهیه یک چای لاته دلپذیر، داغ یا سرد، ایده آل است! بیشتر کافه ها از پودر چای لاته یا شربت چای لاته استفاده می کنند، اگرچه شکر یا شیرینی آن بسیار شدید است.

اگر ترجیح می دهید این کار را نکنید، توصیه می کنم چای ماسالا فله ما را بخرید.

با چای سیاه می توانید چای ماسالا چای ما را با Ceylon Nuwara Eliya یا صبحانه آقایان از آسام و سوماترا تکمیل کنید. همانطور که از نام آن پیداست، به دلیل محتوای بالای چای سیاه، به خصوص تیره است.

به هر حال، اگر شروع به تطبیق ترکیب ما کنید، «چای واله» قلب ما هستید! با چای کثیف دو شات اسپرسو به چای سنتی اضافه می کنید. این مساوی است با کافئین نهایی و ازدواج چای و قهوه.

از چهار قاشق چایخوری چای ماسالا استفاده می کند. چای را با شیر و 100 درجه سانتیگراد آب داغ و گازدار حداقل 5 دقیقه بجوشانید.

اگر آن را شدیدتر دوست دارید، می توانید چای ماسالا را تا 10 دقیقه در قابلمه بگذارید. اگر ترجیح می دهید از چای خالص لذت ببرید، از شیر استفاده نکنید.

باقی مانده های چای جامد و ادویه ها قبل از سرو از چای ماسالا خارج می شوند. سپس چای لاته خود را با عسل میل کنید.

ترکیب ماسالا چای ما فقط از ادویه جات ترشی جات تشکیل شده است و بنابراین حاوی کافئین نیست. یک چای سیاه به صورت اختیاری می تواند اضافه شود.

چای

بنابراین، می توانید با اطمینان عصر چای ماسالا خود را بنوشید و چای ماسالا را به دلخواه با چای سیاه مخلوط کنید.

یک چای ماسالا خوب باید طعمی معنادار داشته باشد و بدون هیچ گونه طعم دهنده ای انجام شود.

متأسفانه، تعداد زیادی صندلی طعم دار در بازار وجود دارد. هنگام خرید به نت ” طعم دار ” توجه کنید ماسالا چای شیرین نشده باید نت تنومند و شیرینی داشته باشد که ما را به سوال بعدی می کشاند.

اگر از ما بپرسید: بدون! اگر شیرینی چای برای شما کافی نیست، در حالت ایده آل آن را با عسل، شکر قهوه ای یا شکر شکوفه نارگیل شیرین کنید، اما البته، مانند بسیاری از چیزهای زندگی، این یک موضوع سلیقه ای است!

توصیه می شود چای ماسالا را شل بخرید. البته تهیه چای کیسه ای راحت تر است. اما اگر می خواهید یک چای سنتی و بسیار معطر را امتحان کنید، باید آن را به صورت ترکیب چای در یک قابلمه تهیه کنید.

همچنین مطمئن شوید که چای بدون عطر چای شل را خریداری می کنید. ما چای ماسالا را در یک کیسه قابل آب بندی داریم.