چراغ قوه uv ویتاپ مدل بلک لایت توانایی روشن کردن صدها کیلومتر را دارد

چراغ های جراحی ال ای دی یک نور سفید با شدت بالا با دمای رنگ بالا (CT) برای دید و روشنایی بهینه تولید می کنند. این کار فشار چشم و خستگی ذهنی کارکنان جراحی را کاهش می دهد و باعث افزایش تمرکز و سطح انرژی در همه زمان ها در طول اقدامات پزشکی می شود.

سیستم‌های پیشرفته از فناوری نوآورانه‌ی کنترل رنگ استفاده می‌کنند تا به جراحان توانایی منحصربه‌فردی برای تنظیم CT نور خروجی چراغ قوه uv ویتاپ مدل بلک لایت و در عین حال حفظ رندر رنگی بالا را بدهد. این به کنتراست سطحی بهینه و افزایش تمایز بافتی در محل جراحی اجازه می دهد.

این سیستم‌های روشنایی حالت جامد معمولاً از یک طراحی پانل مدولار استفاده می‌کنند که هر پانل با آرایه‌هایی از ال‌ای‌دی‌های پرقدرت پر شده است تا نور یکنواخت برتر را ارائه دهد.

دستگاه‌ها نازک و سبک هستند، بنابراین می‌توان آن‌ها را به پایه‌های متحرک یا بازوهای بوم قابل مانور که به دیوار یا سقف نصب می‌شوند وصل کرد تا موقعیت‌یابی آسانی داشته باشد.

لامپ‌ها می‌توانند پانل‌هایی با اندازه‌ها و مقادیر مختلف برای کنترل کل نور خروجی و منطقه تحت پوشش قرار دهند.

چراغ جراحی iLED5 از Trumpf Medical به جراحان این امکان را می دهد که دمای رنگ را تنظیم کنند و در عین حال رندر رنگی بالایی را برای برجسته کردن کنتراست بافت حفظ کنند.

چراغ قوه uv ویتاپ مدل بلک لایت

یکی از نمونه های برتر iLED5 از Trumpf Medical است. این چراغ جراحی از پنج پنل روشنایی شامل 184 LED سفید و رنگی برای تولید نور خروجی 160000 لوکس استفاده می کند. هر LED دارای عدسی همگرای خود است که یک ماتریس چند عدسی از 184 پرتو نوری متداخل جداگانه ایجاد می کند که یک میدان نوری متمرکز و یکنواخت با روشنایی تقریباً بدون سایه ایجاد می کند.

یکی دیگر از ویژگی های کلیدی چراغ های جراحی LED این است که بر خلاف سیستم های معمولی، گرما را در ناحیه جراحی تابش نمی کنند.

این میزان راحتی بیشتری را به کارکنان جراحی می دهد و نیازهای خنک کننده هوای OR را کاهش می دهد و باعث صرفه جویی در انرژی اضافی می شود.

فقدان انتشار مادون قرمز (IR) و اشعه ماوراء بنفش (UV) همچنین چراغ ها را برای محیط های پزشکی بسیار کنترل شده ایمن می کند زیرا با ترکیبات شیمیایی حساس، سنسورهای تشخیصی یا درمان های تخصصی تداخلی ندارند.