کشاورزی می گوید هرس با چاقو دنده ای زنجان سبب بلند شدن قد گیاهان گشته است

اگر کاوش و یادگیری از طریق ماجراجویی های آشپزخانه مانند بازدید از نارنیا است، پس یک چاقو دنده ای زنجان خوب کمد لباسی است که شما را به آنجا می رساند.

به سادگی، لذت بردن از تجربه بدون این عنصر غیرممکن است که برخورد معمولی آشپزی را به چیزی واقعاً قابل توجه تبدیل می کند.

جدیدترین محصول اضافه شده به خانواده گلوبال، مجموعه چاقوهای گلوبال سای، ما را به فکر انتخاب و نگهداری این همراهان استوار برش می‌اندازد، ابزاری که به شما در مسیر رسیدن به یک پایه آشپزی مستحکم کمک می‌کند. در اینجا چند نکته وجود دارد که باید هنگام تصمیم گیری دقیق در نظر بگیرید.

سخت است: یک مرکز قوی می تواند یک چاقوی خوب را به عظمت برساند. قلب هر چاقوی گلوبال سای از فولاد سه لایه جامد ساخته شده است که لبه سختی را حفظ می کند، بنابراین یک کارگر محکم و قابل اعتماد است.

چاقو

مانند دسته، مانند تیغه: رابطه بین دسته چاقو و تیغه آن باید عمیقاً در هم تنیده شود. لبه بیرونی تیغه سای از فولادی مشابه دسته ساخته شده است که باعث می شود فورج بین این دو بسیار قوی باشد و برای جابجایی آسان مناسب باشد.

گرفتن: دسته راحت کار برش را ساده و ایمن می کند. چاقوهای سای دارای یک شیار برای قرار دادن انگشت شست شما هستند تا بهترین چسبندگی ممکن را برای برش و برش موثر به شما بدهد.

آن را تمیز نگه دارید: برای اطمینان از سالم ماندن و بهداشتی بودن چاقو، آن را تا حد امکان پس از استفاده از آن با آب گرم و صابون بشویید، سپس خشک کنید و بسته بندی کنید.

این کار از خوردگی ذرات غذا به تیغه جلوگیری می کند. اگرچه اکثر چاقوها قابل شستشو در ماشین ظرفشویی هستند، اما زمانی که چرخه در حالت کامل است، چاقوها و بقیه کارد و چنگال می توانند به هم بکوبند، که ممکن است به تیغه آن آسیب بزند و کند شود.
تیز، تیز: برای اینکه تیغه شما در نوک شکل باشد، تیز کردن مهم است. چه از فولاد تیز کن استفاده کنید و چه از سنگ آهن، سنگ زنی معمولی ارزش تلاش را دارد.

ذخیره سازی هوشمند: بهترین راه برای نگهداری چاقوها در یک بلوک چاقو، یک سازمان دهنده چاقو در کشو یا یک نگهدارنده آهنربایی نصب شده است.

این آپشن ها تیغه ها را حفظ می کنند و از بریدگی و از دست دادن لبه تیزشان جلوگیری می کنند.