کود ارگانیک mog توزیع کنندده

کود به هر نوع ماده معدنی، آلی و بیولوژیک گفته می‌شود. هربان یکی از کودهای مفید و موثر برای رشد محصولات کشاورزی است. کود ارگانیک mog قدرتمندترین کود ارگانیک ، کود مولتی آنزیم MOG ، مایع ، کاملا ارگانیک و صد در صد گیاهی می باشد. تحت لیسانس بین المللی ارگانیک و موسسه EKOTAR انگلیس و استاندارد سازمان بهداشت جهانی (WHO)، غذا و کشاورزی سازمان ملل متحد (فائو) می باشد. این کود عاری از هرگونه ماده شیمیایی بوده و طبق تحلیل دانشگاه آدنا یک لیتر MOG بهره ورتر ازه ۵۰ کیلوگرم کود حیوانی پوسیده می باشد. این کود فاقد عناصری مانند آرسنیک ، کادمیوم و جیوه میباشد و نیاز به خاک ورزی برای هوادهی را مرتفع کرده و باعث سهولت رشد ریشه میشود.از ویژگی های این محلول خاص، قابلیت مصرف بسیار آسان در مزرعه میباشد.از ویژگی های این محلول خاص ، قابلیت مصرف بسیار آسان در مزرعه میباشد.مزایای استفاده از کود mog زیاد است در ادامه چند نمونه را مطرح میکنیم. 1در صورت استفاده اصولی از M0G در فصل اول مصرف ۵۰ درصد کود شیمیایی را کاهش داده و در سال بعد ۵۰ درصد سال قبل و به این ترتیب با تکرار مصرف از مصرف کود های شیمیایی بی نیاز خواهیم شد.بسته به نوع گیاه ، بین ۱۵ تا۲۵ روز، بلوغ زودتر، گلدهی و میوه زودرس به وجود می آورد.2 تولید ریشه های ثانویه بیشتر از ۵۰ درصد افزایش میابد و در نتیجه ، توسعه ریشه در سطح داخلی خاک بیشتر و مویرگ ها گسترده تر میشوند و با افزایش فشار اسمز ، تغذیه از عمق بیشتر خاک انجام میگیرد3زایدات شیمیایی و سموم در طی سال ها در طبقات خاک به شکل رسوبات زیان زننده جمع میشوند. اMI0 بقایای سموم شیمیایی، قارچ کش ها و حشره کش ها را طی ۷-۱۴ روز، از بین خواهد برد. با استفاده مداوم از MOG طی چند سال، تمامی این سموم و زایدات تبدیل به مواد طبیعی و فلزات سبک خواهد شد و خاک بعد از ۵ سال تماما به شكل طبیعی در آمده و میزان اکولوژی حیاتی را به بالای ۸۰ درصد خواهد رساند.

کود ارگانیک mog توزیع کنندده

شرکت کود ارگانیک آروین

شرکت کود ارگانیک آروین تولید کود های ارگانیک پایه آلی به شکل پلت بسته بندی 25 کیلوگرمی با فرمول جدید ویژه زراعت و باغبانی بهترین جایگزین کودهای شیمیایی سیاه وسفیدپر مصرف ترین کود در استان کرمان .یزد خوزستان .همدان وفارس دارای 40 نماینده انحصاری فروش در ایران اولین و تنها تولید کننده کود ارگانیک درایرن با برند ارگانیک دارای استانداردملی ایران 11000دارای گواهی از انستیتو پاستور ایران، دارای گواهی عدم منع مصرف از وزارت جهاد کشاورزی، دارای ایران کد و تاریخ تولید و انقضا و طراحی وساخت 3 خط تولید پلت در استان گلستان و1خط تولید در تهران مواد موجود در کود آروین دارای پیوند در تمام ارگانیک بوده است که باعث آزادسازی تدریجی و مداوم به ویژه ازت در تمام دوره ی رشد گیاه شده و خطر گیاه سوزی ندارد. با به کارگیری یک ماده مفید تا حد امکان بوی بد کود به حداقل رسیده است. کود ارگانیک آروین در بسته بندی 25 گیلوگرمی تولید شده که این بسته بندی هزینه حمل و نقل را تا حد زیادی کاهش داده و قابلیت انبارداری بلند مدت را میسر نموده است

کود ارگانیک هربان

کود ارگانیک هربان کود هربان اصلاح کننده خاک و تقویت‌کننده گیاه می‌باشد. از کود هربان برای بهسازی و اصلاح خاک، تغذیه کامل انواع درخت، زراعت، گل و گیاه و … استفاده می شود. تاریخچه استفاده و مصرف از این کود به سال 1830 میلادی بر می‌گردد. این کود در موسسه خاک و آب کشور و وزارت جهاد کشاورزی به عنوان یک ماده معدنی به شماره 91253 به ثبت رسیده است.

زمانی که این کود با آب تماس بگیرد ترکیبات را که در کود معدنی به کار رفته است می شکند و از این طریق عناصر ضروری گیاه برای رشد در کمترین زمان در اختیار گیاه قرار می گیرد. این کود عناصر موجود در خود را به صورت پیوسته و آرام در اختیار گیاه می‌گذارد. با استفاده از این کود دیگر نیاز به کودهای دیگری برای رشد گیاه ندارید، چرا که این کود به تنهایی تمام مواد مورد نیاز گیاه را در اختیار قرار می دهد. از این کود به هیچ عنوان به صورت چالکود استفاده نمی شود بلکه به صورت نمک پاشی در اطراف گیاه و همچنین محلول پاشی استفاده می شوددر تهیه کود هربان از مواد معدنی و ارگانیک استفاده شده است. این کود در آمریکا تولید می شود و مشابهی ندارد. استفاده از این کود باعث ایجاد شادابی، اصلاح خاک، افزایش باردهی، تقویت ریشه گیاه، ایجاد طعم واقعی در محصول، طراوت و … می‌شود. این کود قابل‌ استفاده برای تمامی گیاهان و درختان می‌باشد. کود هربان به واسطه داشتن عناصر غنی باعث بازگشت خاک به حالت طبیعی می شود. در واقع می‌توان چنین گفت که هربان سبب می‌شود تا خاک به چرخه طبیعی خود بازگردد، خاک را احیا می کند و باعث می‌شود گیاه رشد و عمکلرد شگرفی داشته باشد.

کود ارگانیک ضد پشه

کود ارگانیک ضد پشه کود های ارگانیک ضد پشه نمونه های زیادی دارد یک نمونه ان كود پاورفید، كامل است و همه عناصر لازم گیاه را دارد و دیگر نیازی به استفاده از سایر كودها ندارید. از همه مهمتر این كود، ارگانیك است و باعث تقویت ریشه و افزایش ایمنی گیاه میشود. كودهای شیمیایی مثل سه بیست به مرور ریشه را ضعیف می‌كنند و پس از چند ماه بدلیل عدم جذب توسط ریشه، رشد گیاه كم كم متوقف می‌شود.

کود ارگانیک پاورفید با استفاده از دانش و تکنولوژی روز دنیا فرآوری و فرمولاسیون شده و به عنوان مکملی طبیعی و مغذی، مناسب برای تمام گل‌ها و گیاهان آپارتمانی، سبزیجات، درختچه‌ها و درختان بوده و محرک قوی شکوفه‌زنی و ریشه‌زایی است که علاوه بر غیر سمی بودن، کاملا با محیط زیست سازگار است. کود ارگانیک پاورفید کاملا خالص و با اثربخشی بالا و عاری از هرگونه مواد پرکننده اضافی مثل شن و ماسه می باشد.

مکمل‌های ارگانیک‌ پاورفید بدون بو، ضد پشه و بسیار اثربخش و مناسب برای ریشه‌زایی، پاجوش‌دهی و رشد تمام گیاهان آپارتمانی از جمله : دیفن باخیا، سانسوریا، زاموفیلیا، شفلرا، حسن یوسف، پتوس، انواع نخل و انواع درخچه های تزئینی و درختان میوه و سبزیجات

کود ارگانیک 500750 ml

کود ارگانیک 500750 ml کود ارگانیک ( کود بایو گرو بایوبیز 500 میلی لیتر و 700لیتر )محصولی اورگانیک بدون هیچ نوع ماده‌ی شیمیایی و بی همتا در دوره‌ی رشد گیاهان است و در ترکیب پایه‌ی این کود ۱۰۰٪ عصاره چغندر قند هلندی ارگانیک وجود دارد که معمولاً با نام ویناس شناخته می شود.