گلاب دو آتیشه پسوزیاریس را برای همیشه درمان می کند

گلاب پوست را شاداب می کند و ظاهری شاداب به آن می بخشد. پوست رطوبت دریافت می کند و بنابراین سفت تر است و سریعتر بازسازی می شود.

در صبح می توانید از گلاب دو آتیشه به عنوان یک تونیک تقویت کننده و تقویت کننده صورت استفاده کنید.

به طور مستقیم زیر چشم ها بزنید، گلاب در برابر تورم یا سیاهی زیر چشم عمل می کند. پوست خون بهتری دارد و بنابراین می تواند رسوبات لایه های حساس پوست زیر چشم را بهتر از بین ببرد.

در لوازم آرایشی طبیعی، بسیاری از تولیدکنندگان از گلاب در سری های تمیزکننده و مراقبتی برای پوست های حساس ناخالص و همچنین برای پوست های خسته و افتاده استفاده می کنند.

بسیاری از تولیدکنندگان نیز گلاب خالص را به عنوان اسپری یا تونیک صورت می فروشند. گلاب را می توانید در بازارهای ارگانیک یا عطاری ها تهیه کنید.

به عنوان مثال می توانید به صورت آنلاین** در Avocadostore سفارش دهید. همچنین می توانید خودتان آن را درست کنید: خودتان گلاب درست کنید.

گلاب

همچنین می توانید از اثر افزایش گردش خون گلاب به عنوان تونیک مو استفاده کنید. برای پوست سر خشک با شوره سر، گلاب می تواند اثر آرامش بخش داشته باشد و تنظیم بهتر پوست با رطوبت را تضمین کند.

به عنوان یک ضربه شادابی در این بین، می توانید از گلاب به عنوان اسپری بدن یا آب پاش بدن استفاده کنید. مقداری گلاب مخلوط با آب ساکن را روی صورت و دکلته خود اسپری کنید.

پوست شما دوباره شاداب تر شده و گلگون تر به نظر می رسد. غبار خوب رایحه گل رز شما را در طول روز به وجد می آورد.

با افزودنی حمام ساخته شده از گلاب می توانید به طرز شگفت انگیزی پوست و ذهن خود را آرام کنید. رایحه گرم و شیرین گل رز اعصاب را آرام می کند و روحیه را روشن می کند.

برای سردردهای تنشی، کمپرس خنک با گلاب می تواند تنش را از بین ببرد.

می توانید از گلاب به عنوان دهان شویه نیز استفاده کنید، این گلاب کمی خاصیت ضدعفونی کنندگی دارد و نفس را خوشبو می کند.