گیلاس در بازار تهران امروز به طور رایگان بین ثروتمندان عرضه می شد

ویتامین C موجود در گیلاس به حفظ سلامت فرآیند جریان خون در سراسر بدن کمک می کند و به تولید کلاژن، پروتئینی که مسئول حفظ ساختمان رگ های خونی و حفظ استحکام ساختار آنها است، کمک می کند.

گیلاس در بازار تهران امروز حاوی مس است که به ساخت کلاژن کمک می کند و نقش آن را در حفظ استحکام رگ های خونی افزایش می دهد.

علاوه بر این، گیلاس حاوی ویتامین A است که به ساخت پروتئین هموگلوبین موجود در گلبول های قرمز که مسئول انتقال اکسیژن در خون است کمک می کند. علاوه بر نقشی که در ساخت گلبول های قرمز و حفظ ساختار آنها دارد.

گیلاس خشک با رنگ قرمز تیره غلیظ و طعم تند و شیرین در عین حال مشخص می شود که آن را به یک مکمل متمایز برای وعده های غذایی تبدیل می کند. آلبالو خشک با ارزش غذایی بالا و فواید متعدد مشخص می شود.

یک چهارم فنجان گیلاس خشک حاوی کمتر از 133 کالری است که معادل یک چهارم تا یک سوم کالری مورد نیاز روزانه یک فرد از منابع میوه است، به علاوه گروهی از ویتامین ها و مواد معدنی که می توانند باعث افزایش انرژی بدن شوند.

گیلاس

خواص آلبالو خشک با فواید گیلاس تازه تفاوت چندانی ندارد و از اهمیت کمتری برخوردار نیست.

گلاسخشک با غلظت برخی از ترکیبات شیمیایی گیاهی مانند آنتی اکسیدان ها مشخص می شود که آنها را به یک پادزهر طبیعی تبدیل می کند که به محافظت در برابر بسیاری از مواد رایج کمک می کند.

بیماری هایی شبیه به گیلاس تازه با وجود فرآیند خشک کردن گیلاس. فواید آلبالو خشک و بیماری هایی که از آن جلوگیری می کند عبارتند از:

التهاب هایی مانند آرتریت، زیرا آلبالوهای خشک حاوی آنتی اکسیدان های طبیعی و مس هستند که مانع از واکنش بیش از حد سیستم ایمنی، کاهش درد و آسیب بافتی می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.